O KANCELARII

Kancelaria Notarialna - Notariusz Mateusz Rymarz

Kancelaria powstała w oparciu o indywidualną Kancelarię prowadzoną od 1993 roku dotychczas przez notariusza Leopolda Rymarza, do którego dołączył notariusz Mateusz Rymarz, wcześniej pracujący w tejże Kancelarii jako aplikant, a następnie asesor notarialny.

3 sierpnia 2009 roku powstała spółka cywilna pod nazwą : Kancelaria Notarialna Leopold Rymarz, Mateusz Rymarz NOTARIUSZE – Spółka Cywilna

W dniu 3 marca 2016 roku, w związku z osiągnięciem wieku emerytalnego, Minister Sprawiedliwości odwołał z funkcji notariusza Leopolda Rymarza, który z tym dniem wystąpił ze spółki.

Od tego dnia kancelarię przejął notariusz Mateusz Rymarz, a emerytowany notariusz Leopold Rymarz zastępuje go podczas nieobecności w kancelarii.

Zespół Kancelarii tworzą: notariusz oraz 2 pracowników.

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 800 – 1530.

Dokonanie czynności o innej porze oraz w innym dniu jest możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.

Kancelaria prowadzi obsługę osób fizycznych, dużych i małych Spółek oraz innych przedsiębiorców, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, fundacji i innych instytucji na zasadzie stałej obsługi jak i czynności jednorazowych.

Darmowa konsultacja

Wszelkich porad i konsultacji  dotyczących czynności  notarialnych udzielamy bezpłatnie.
Doradzimy Państwu w jaki sposób można zadbać o bezpieczeństwo swojego majątku, np. przy zawieraniu umów darowizny, dożywocia lub zamiany, jak najkorzystniej uregulować stosunki majątkowe w małżeństwie czy też przejść przez procedury związane z dziedziczeniem.
Wyjaśnimy Państwu konsekwencje wszystkich możliwych rozwiązań prawnych.
Wskażemy także na szereg czynności prawnych, których w sposób alternatywny dla postępowań sądowych można dokonać w kancelarii notarialnej, oszczędzając czas i pieniądze.